Lietuvos geležinkeliai

Lietuvos geležinkeliai, Public limited liability company

KONDUKTORIUS - KONTROLIERIUS (-Ė)

Advert is valid until:2018-02-18
Company activity field:Logistics
Job description:Darbo aprašymas:
•užtikrinti profesionalų klientų aptarnavimą pagal nustatytus standartus;
•rūpintis keleiviais, kurti jaukią atmosferą traukinyje;
•tikrinti ir parduoti kelionės bilietus ir dokumentus;
•priimti, teikti maisto ir gėrimų užsakymus;
•tinkamai pasiruošti, prižiūrėti darbo vietą, palaikyti tvarką ir švarą;
•stresinių ir kitų operatyvių situacijų valdymas.

Reikalavimai:
•motyvacija dirbti klientų aptarnavimo srityje;
•pozityvus požiūris, paslaugumas;
•puikūs bendravimo ir komandinio darbo įgūdžiai;
•noras mokytis, gebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją;
•darbo kompiuteriu pagrindai;
•taisyklinga ir rišli lietuvių kalba, anglų kalbos pagrindai;
•privalumu būtų laikoma darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje.

Mes siūlome:
•tapti vienos didžiausių bendrovių komandos dalimi;
•dinamišką darbą pokyčių laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie bendrovės veiklos gerinimo;
•profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę, dalyvavimą įvairių projektų įgyvendinime, saviraiškos galimybes;
•komandišką atmosferą, asmeninį ir profesinį tobulėjimą, mokymus ir kvalifikacijos kėlimą, karjeros galimybes.

Darbo laikas: pamaininis, slenkantis darbo grafikas
Darbo vieta: Vilnius

Lietuvos geležinkeliai http://www.litrail.lt

AB „Lietuvos geležinkeliai" – didžiausia Lietuvos transporto sektoriaus įmonė ir viena moderniausių geležinkelio įmonių visoje Rytų ir Centrinėje Europoje. Bendrovės grupėje dirba apie 10 tūkst. darbuotojų.
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-02-18 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...