Ruslan Paškovskij
Darbo pobūdis Ieškome naujo komandos nario kuris norėtų prisijungti prie esamų NODEJS REACT sistemų priežiūros, tobulinimo ir naujų sistemų programavimo. Darbas su vietinės ir tarptautinės rinkos projektais. Reikalavimai • moka dirbti komandoje, tačiau sugeba išsiaiškinti užduotis, surasti sprendimus savarankiškai; • sugeba ne tik atlikti darbą tiksliai pagal užduotį, bet ir supranta, kai galima atlikti dar geriau; • orientuojasi į kodo kokybę ir palaikomumą; • moka analizuoti, suprasti veikimą net ir didelėse, sudėtingose sistemose; • turi bent 2 metus patirties su NODEJS, REACTJS kalba, bent 3 metus patirties programavimo; • yra dirbęs bent su vienu NODEJS/REACT karkasu - yra susipažinęs su gerosiomis praktikomis, nėra linkęs išradinėti dviračio; • ne tik yra rašęs pačius Unit testus, bet sugeba rašyti kodą, kuris gali būti testuojamas. • geros anglų kalbos žinios. • geras suvokimas: CSS, XHTML, PHP7, MySQL, JavaScript, JQuery, React. • patirtis OOPS ir MySQL. • "GitHub" / "BitBucket" patirtis yra privaloma. • pageidautina "AWS / Backspace" / "Digital Ocean Cloud Setup" patirtimi • patirtis, susijusi su API ir interneto paslaugų vystymu, yra būtina. • Mongoldb / NoSQL žinios pageidaujamos Mes jums siūlome • Veiklą, kuri Jums leis ne tik nepaliaujamai tobulėti, bet ir sparčiai kilti karjeroje; • Prisidėti prie įmonės tarptautinio produkto kūrimo ir tobulinimo; • Komandos nario vietą Vilniaus miesto širdyje – Senamiestyje; • Malonią atmosferą ir jauną, talentingą, entuziazmų trykštančią komandą; • Nepakeičiamą patirtį bei galimybę realizuoti savo idėjas; +37062930095 info@wizzcode.lt Wizzcode komanda

Ruslan Paškovskij, Ind.v.

Ieškomi mid / senior full stack NODEJS REACT programuotojai

Skelbimas galioja iki:2018-09-11
Darbo pobūdis:Darbo pobūdis
Ieškome naujo komandos nario kuris norėtų prisijungti prie esamų NODEJS REACT sistemų priežiūros, tobulinimo ir naujų sistemų programavimo. Darbas su vietinės ir tarptautinės rinkos projektais.

Reikalavimai darbuotojui:Reikalavimai
• moka dirbti komandoje, tačiau sugeba išsiaiškinti užduotis, surasti sprendimus savarankiškai;
• sugeba ne tik atlikti darbą tiksliai pagal užduotį, bet ir supranta, kai galima atlikti dar geriau;
• orientuojasi į kodo kokybę ir palaikomumą;
• moka analizuoti, suprasti veikimą net ir didelėse, sudėtingose sistemose;
• turi bent 2 metus patirties su NODEJS, REACTJS kalba, bent 3 metus patirties programavimo;
• yra dirbęs bent su vienu NODEJS/REACT karkasu - yra susipažinęs su gerosiomis praktikomis, nėra linkęs išradinėti dviračio;
• ne tik yra rašęs pačius Unit testus, bet sugeba rašyti kodą, kuris gali būti testuojamas.
• geros anglų kalbos žinios.
• geras suvokimas: CSS, XHTML, PHP7, MySQL, JavaScript, JQuery, React.
• patirtis OOPS ir MySQL.
• "GitHub" / "BitBucket" patirtis yra privaloma.
• pageidautina "AWS / Backspace" / "Digital Ocean Cloud Setup" patirtimi
• patirtis, susijusi su API ir interneto paslaugų vystymu, yra būtina.
• Mongoldb / NoSQL žinios pageidaujamos
Mes jums siūlome
• Veiklą, kuri Jums leis ne tik nepaliaujamai tobulėti, bet ir sparčiai kilti karjeroje;
• Prisidėti prie įmonės tarptautinio produkto kūrimo ir tobulinimo;
• Komandos nario vietą Vilniaus miesto širdyje – Senamiestyje;
• Malonią atmosferą ir jauną, talentingą, entuziazmų trykštančią komandą;
• Nepakeičiamą patirtį bei galimybę realizuoti savo idėjas;
Kontaktinis telefonas: 862930095
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2018-09-11 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...