Eltaka, UAB

Eltaka, UAB, Private limited liability company

Elektros variklių remontininkas

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 800 €
Advert is valid until:2018-07-31
Company activity field:Services
Job description:UAB „Eltaka“ 21 metus sėkmingai veikianti įmonė, plečia savo veiklą ir siūlo įsigyti vieną paklausiausių elektros variklių remontiniko specialybę. Į komandą kviečiame darbštų, motyvuotą, siekiantį gerų darbo rezultatų, žmogų. Gali būti ir be patirties, apmokysime.

Darbo vieta:
Vilnius, Žirnių g. 12;

Darbo pobūdis:
elektros variklių, transformatorių, generatorių ir kitų elektros prietaisų ir įrengimų remontas;
darbo laikas: nuo 7.00 – 16.00.

Siūlome:
įsigyti paklausią specialybę;
įdomų darbą draugiškame kolektyve;
socialines garantijas;
konkurencingą atlyginimą;
galimybės tobulėti;
visas darbui reikalingos priemones.

Reikalavimai:
techninis išsilavinimas (elektrotechnika);
noras ir motyvacija įgyti paklausią specialybę;
gebėjimas dirbti savarankiškai;
kruopštumas, sąžiningumas.
Contact phone number: 2152230
Eltaka, UAB

UAB „Eltaka“, jau 23 metus sėkmingai gaminanti ir parduodanti popierinę pakuotę, plečia savo veiklą ir kviečia prisijungti prie komandos
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-07-31 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...