"Miko ir Tado leidyklos" spaustuvė

"Miko ir Tado leidyklos" spaustuvė, Private limited liability company

ELEKTRIKAS - MECHANIKAS (-Ė)

Atlyginimas atskaičius mokesčius800―1000 €
Advert is valid until:2020-12-31
Job description:Darbo pobūdis

·Gamybos įrenginių automatikos sistemų priežiūra ir remontas;
·Naujų įrenginių montavimo, paleidimo, derinimo darbų vykdymas;
·Įrenginių techninės eksploatacinės dokumentacijos ruošimas;
·Visos spaustuvės įrangos nepertraukiamo darbo užtikrinimas.

Reikalavimai

·Išsilavinimas (elektronikos, automatikos, elektrotechnikos ar mechanikos mokslų srityje);
·Darbo patirtis elektronikos, automatikos, elektrotechnikos srityje;
Gebėjimas atlikti elektros sistemų gedimų šalinimo darbus;
·Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
·Pasižymite organizuotumu ir gebate dirbti savarankiškai;
·Galite susikalbėti anglų kalba;
·Esate žingeidus naujovėms elektronikos srityje;

Mes jums siūlome

·Ergonomišką darbo vietą naujose patalpose;
·Pozityvų ir draugišką kolektyvą, kuris visada linkęs padėti;
·Darbo užmokestį priklausantį nuo Jūsų žinių ir darbo patirties.

Esame Trakų raj., netoli Grigiškių (prie autostrados Vilnius-Kaunas), darbuotojus iš Vilniaus nuo (Stoties, Spaudos rūmų, Grigiškių), Elektrėnų, Vievio į darbą vežame įmonės transportu.

Contact phone number: 868582432
"Miko ir Tado leidyklos" spaustuvė http://www.mtlcarton.com

Esame viena moderniausių pakuočių spaustuvių visame Pabaltijo regione. Pagrindinis mūsų produktas – kartoninė pakuotė. Šiandien didžiuojamės moderniais įrengimais bei profesionaliais specialistais. Šiuo metu kompanija stipriai plečiasi, todėl ieško aktyvaus, pasitikinčio savimi ir energingo naujo komandos nario.
More job adverts >>
This job advert has expired 2020-12-31 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...