Elektromontus

Elektromontus, MB

Elektrikas- brigadininkas

Atlyginimas atskaičius mokesčius1250―2000 €
Advert is valid until:2022-08-31
Job description:
  • Darbo pobūdis:
    • Komercinių pastatų elektros instaliacija: apšvietimas, kištukiniai lizdai, valdymo skydai;
    • Elektros instaliacijos įrengimas naujai statomiems pramoniniams įrenginiams, gamybos agregatams, staklėms, varikliams;
    • Individualių namų, butų elektros instaliacijos darbai;
    • Įvairių pastatų elektrotechninės dalies priežiūra ir remontas.
    Reikalavimai:
    • Panašaus darbo patirtis;
    • Mokėjimas skaityti bei suprasti elektros schemas ir brėžinius.
    • Iniciatyvumas, atsakingumas, savarankiškumas, drausmingumas;
    • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje, atsakingumas;
    • Profesinės kvalifikacijos pažymėjimai ar sertifikatai-privalumas.
    Mes jums siūlome:
    • Jaunatvišką kompetentingą kolektyvą;
    • Puikias galimybes mokytis ir augti kaip savo srities profesionalui;
    • Visas socialines garantijas bei reikalingas darbui priemones;
    • Motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą, priklausantį nuo darbuotojo kompetencijos ir rezultatų.
    Atlyginimas 1250-2000 €/mėn. į rankas
    Derybų klausimas, priklausomai nuo kandidato
    turimų kompetencijų ir kvalifikacijos.
Contact phone number: +37067339024
Elektromontus http://www.elektromontus.lt

Didžiausią dėmesį skiriame atliekamų darbų kokybei ir Jūsų poreikių patenkinimui. Įmonėje dirba savo sričių specialistai – darbuotojai sukaupę patirtį elektrotechnikos ir automatikos srityse. Darbus atliekame visoje Lietuvoje.

Mūsų tikslas – suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, patenkinant klientų poreikius.
More job adverts >>
This job advert has expired 2022-08-31 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...