Jankvila

Jankvila, UAB

El. parduotuvės administratorius(ė), Naujoji Vilnia

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 500 €
Skelbimas galioja iki:2018-12-01
Įmonės veiklos sritis:Prekyba
Darbo pobūdis:Ieškome atsakingo, kruopštaus bei savarankiško žmogaus darbui su apatinio trikotažo elektronine paruduotuve. Darbuotojo pareigos:

  • Atvykusių prekių perskaičiavimas bei suvedimas į elektroninę sistemą.
  • Prekių aprašymas į el. puslapį.
  • Didmenos bei mažmenos klientų užsakymų surinkimas.
  • Gyvo pokalbio lango administravimas puslapyje.
Darbas nuo 8.00 iki 17.00, penktadieniais iki 16.00

Reikalavimai darbuotojui:
  • Gebėjimas greitai orientuotis problematiškose situacijose bei jų sprendimas.
  • Savarankiškumas bei noras augti kartu su įmone.
  • Atsakingumas ir kruopštumas skaičiuojant, aprašant bei vedant prekes į elektroninę sistemą.
  • Noras dirbti pastovų darbą su įmone.

Privalumai:
  • Geras Rusų ir/arba Lenkų kalbos žinojimas
  • Geri įgūdžiai dirbant su kompiuteriu
  • Vairuotojo pažymėjimas

Įmonė siūlo:Siūlome Jums darbą maloniame bei aktyviame kolektyve. Iniciatyva bei noras dirbti visuomet gerai įvertinami.
Kontaktinis telefonas: +37064857001
Jankvila http://belovely.lt

UAB Jankvila įsteigta 2004 metais. Įmonė užsiima didmenine ir mažmenine prekyba apatiniu trikotažu ir maudymosi kostiumėliais.
Esame daugelio apatinio trikotažo gamintojų atstovai Lietuvoje. Visą mūsų siūlomą produkciją galite įsigyti mūsų el. parduotuvėje www.belovely.lt
Didmenos klientų patogumui sukurta internetinė parduotuvė www.urmoshop.lt, kur pateikiamas sandėlyje turimas prekių asortimentas.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2018-12-01 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...