MUSĖ MAIŠĖ

MUSĖ MAIŠĖ, Общественное учреждение

Darželio auklėtojos padėjėja (-as)

Объявление действительно до:2017-11-30
Сфера деятельности предприятия:Прочая деятельность
Характер работы:Siūlome auklėtojos padėjėjos darbą Vilniuje
Ieškome patyrusios auklėtojos padėjėjos dirbti privačiame vaikų darželyje „Ademilis“

Darbo pobūdis:

• Tvarkos ir švaros palaikymas darželyje ir jo aplinkoje
• Pagalba auklėtojoms prižiūrint vaikučius
• Darbo 0,5 arba 1 etatu.

Reikalavimai:

• Darbštumas, tvarkingumas, iniciatyvumas
• Sąžiningumas, pareigingumas, punktualumas
• Meilė vaikams, kantrybė ir pozityvumas
• Patirtis prižiūrint, dirbant su ikimokyklinio amžiaus vaikais (privalumas)

Mes siūlome:

• Darbas pusė arba pilnu etatu su neterminuota darbo sutartimi
• Visos socialinės garantijos
• Laiku mokamas atlyginimas
• Už nepriekaištingą darbą taikomos motyvacinės priemonės
• Darbas draugiškame ir puikiame kolektyve
• Tobulėjimo galimybės

Kita informacija:
Siūlomas atlyginimas: (0,5 etatu nuo 200 eurų atskaičius mokesčius, 1 etatu nuo 350 eurų atskaičius mokesčius).

Контактный телефон: 867834310
Больше объявлений о работе >>
Время действия этого объявления о работе закончилось 2017-11-30 Больше объявлений о работе >
При возникновении вопросов пишите нам.
Мы будем очень благодарны, если вы сообщите нам о любых замеченных на сайте
ошибках или недостающих функциях.
Обращаюсь по поводу:
Ваше имя:
Адрес электронной почты:
Телефон(не обязательно):
Вопросы, пожелания:
Пожалуйста, ждите...