Skonio bankas

Skonio bankas, UAB

BUHALTERIO-APSKAITININKO (-ĖS)

Atlyginimas atskaičius mokesčius500 €
Skelbimas galioja iki:2021-03-15
Darbo pobūdis:Nedidelei įmonei ieškome apskaitininko-buhalterio(-ės), pusei etato.

Darbo pobūdis::
Pilnas įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas;
Darbas su Agnum programa;
Pagalba kolegoms ir kitos pavestos užduotys.

Reikalavimai:
Būtina darbo patirtis
Savarankiškumas, atsakingumas, loginis mąstymas;
Puikūs laiko planavimo ir kompiuteriniai įgūdžiai.
Mes jums siūlome:
Darbo užmokestis pusei etato – nuo 500 eu, priklausomai nuo darbo patirties ir kompetencijų.
Galimybę dirbti iš namų.
Galibę dirbti pilnu etatu, tvarkant kelių įmonių buhalteriją.
Galimybę dalyvauti įmonės plėtros etape, įgyvendinti savo idėjas ir pasiūlymus.

Kontaktinis telefonas: 865272727

Įmonė Skonio bankas gamina ir vysto lietuvišką kavos brendą KAFF handcrafted coffee. Vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą šviežiai skrudinta kava KAFF ir chemiškai neapdorotais vaisiais, daržovėm bei bakalėjos prekėmis atvežamomis tiesiogiai iš ūkių ir gamintojų.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2021-03-15 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...