S&J Interna

S&J Interna, UAB

Buhalterė (-is)

Skelbimas galioja iki:2017-05-05
Įmonės veiklos sritis:Finansai
Darbo pobūdis:Buhalterija yra Jūsų pašaukimas? Esate geras šios srities specialistas bei siekiate tobulėti toliau? Gebate sukurti ir palaikyti gerus santykius su klientu bei esate pozityvi asmenybė? Tuomet šis darbo skelbimas skirtas kaip tik Jums!

Šiuo metu „S&J Interna“ į savo komandą kviečia prisijungti

Buhalterę (-į)

UAB „S&J Interna“ – kvalifikuotų buhalterinės apskaitos ir įmonių dokumentų administravimo paslaugų teikimo įmonė, virš dešimties metų aktyviai dirbanti su Lietuvos ir užsienio valstybių klientais. Daugiau informacijos apie įmonę: http://www.buhalterija.online/

Darbo vieta
Vilnius

Darbo laikas – visa darbo diena.

Darbo pobūdis

- Įmonės klientų buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo;
- Mokesčių apskaičiavimas ir deklaravimas. Deklaracijų pateikimas valstybinėms institucijoms;
- Ryšių palaikymas su klientais ir institucijomis;
- Ataskaitų teikimas vadovams.

Reikalavimai

- Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas buhalterijos/ekonomikos/finansų srityje;
- Buhalterio darbo patirtis ne mažiau nei 2 metai;
- Buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo – privalumas;
- LR teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinės apskaitos vedimą, išmanymas;
- Patirtis dirbant su buhalterinės apskaitos programomis (B1 arba AGNUM - privalumas);
- Finansų, apskaitos procesų valdymo bei kontrolės įgūdžiai;
- Gebėjimas nusistatyti prioritetus ir greita orientacija dinamiškoje aplinkoje;
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- Rusų kalbos žinios – BŪTINYBĖ, kitos užsienio kalbos būtų privalumas;
- Darbo patirtis buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančioje kompanijoje – privalumas.

Mes jums siūlome

- Atsakingas pareigas ir profesinius iššūkius;
- Laiku mokamą atlyginimą, kurio dydis priklauso nuo turimos kvalifikacijos ir darbo rezultatų;
- Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas
Derybų klausimas

Jeigu susidomėjote siūlomomis pareigomis, savo gyvenimo aprašymą prašome siųsti el. paštu *** su nuoroda “Buhalteris 170405” iki 2017m. balandžio 30 d.

Informacija telefonu: +3706 99 192 75.

Atsiprašome, tačiau apie atrankos eigą bus informuojami tik pasirinkti kandidatai.

Kontaktinis telefonas: +37069919275
S&J Interna http://www.interna.lt

UAB „S&J Interna“ – kvalifikuotų buhalterinės apskaitos ir įmonių dokumentų administravimo paslaugų teikimo įmonė, virš dešimties metų aktyviai dirbanti su Lietuvos ir užsienio valstybių klientais.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2017-05-05 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...