Autovela

Autovela, UAB

Autošaltkalvis - automechanikas

Skelbimas galioja iki:2017-12-01
Įmonės veiklos sritis:Paslaugos
Darbo pobūdis:Ieškome plataus profilio specialisto gebančio tiksliai nustatyti gedimus ir kokybiškai remontuoti lengvųjų automobilių ir mikroautobusų pakabos, važiuoklės, stabdžių, aušinimo sistemas, keisti variklio degimo paskirstymo sistemos elementus, atlikti einamuosius aptarnavimus.

Reikalavimai darbuotojui:

Reikalinga ne mažesnė nei 1 m. darbo patirtis automobilių remonto srityje;

Įmonė siūlo:

Pastovų darbą;

Atsakingą poziciją aukščiausius kokybės standartus keliančioje profesionalų komandoje;

Darbą patikimoje įmonės atstovybėje;

Laiku mokamą darbo užmokestį;

Darbo priemonių užtikrinimą;

Galimybę realizuoti asmeninį ir profesinį potencialą

Suteikiame profesinio tobulėjimo galimybes (mokymai, kursai).

Kontaktinis telefonas: 8646-61555
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2017-12-01 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...