Pro Arte LT

Pro Arte LT, Private limited liability company

Vyr. buhalteris

Advert is valid until:2016-09-30
Company activity field:Services
Job description:Turizmo ir renginių organizavimo paslaugas teikianti įmonė,
ieško vyr. buhalterio (-ės) pusei etato darbui Vilniuje

Darbo aprašymas:
  • pirminių dokumentų registravimas apskaitos programoje, ataskaitų ruošimas;
  • darbuotojų darbo užmokesčio apskaita;
  • ilgalaikio turto apskaita;
  • finansinių operacijų vykdymas.

Reikalavimai:
  • aukštasis (aukštesnysis) išsilavinimas;
  • labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • analitinis mąstymas;
  • imlumas naujovėms, sugebėjimas greitai įsisavinti
    informaciją;
  • geros lietuvių kalbos rašymo ir kalbėjimo žinios;
  • anglų kalbos pagrindai.
Mes siūlome:
  • motyvuojantį darbo užmokestį;
  • jaukią darbo atmosferą nedideliame kolektyve.
Privalumas:
  • darbo įgūdžiai buhalterine programa Rivilė;
  • patirtis dirbant su maržomis.
Papildoma informacija:
  • sąskaitas vadybininkai išsirašo patys;
  • didžiąją dalį pavedimų daromės patys;
  • įmonėje dirba 5 darbuotojai.

Darbo patirtis – 3 metai
Reikalingas išsilavinimas – aukštasis ne universitetinis
Kontaktinė informacija – Vingrių g. 3, Vilnius
Contact phone number: 2470000
Pro Arte LT

Turizmas
Renginiai
Motyvacinės programos
More job adverts >>
This job advert has expired 2016-09-30 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...