Lesė

Lesė, Public establishment

Veterinarijos gydytojas (-a)

Advert is valid until:2017-04-10
Company activity field:Health care
Job description:VšĮ “Lesė”, viena didžiausių gyvūnų globos organizacijų Lietuvoje, siūlo darbą veterinarijos gydytojui (-ai) naujai atidarytoje klinikoje Antakalnyje.

Darbo pobūdis:
-gyvūnų ligų diagnostika, gydymas
-klientų aptarnavimas, darbas kasos aparatu
-chirurginių operacijų atlikimas
-dokumentacijos pildymas

Reikalavimai:
-veterinarijos gydytojo licencija
-rusų kalbos mokėjimas (anglų kalba būtų privalumas)
-atsakingumas, pareigingumas
-puikūs klientų aptarnavimo įgūdžiai

Siūlome prisijungti prie mūsų jauno kolektyvo, kartu augti, tobulėti bei prisijungti prie beglobių gyvūnų gelbėjimo.

Gyvenimo aprašymus kviečiame siųsti elektroniniu paštu ***.

Contact phone number: 8-655-23341
Lesė http://www.lese.lt

VšĮ "Lesė" - viena didžiausių gyvūnų globos organizacijų Lietuvoje.
More job adverts >>
This job advert has expired 2017-04-10 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...