Verslo projektu valdymas, Private limited liability company

Vairuotojas

Advert is valid until:2018-09-23
Company activity field:Trade
Job description:HIGIENA VERSLUI - pagrindinė mūsų veikla prekyba profesionaliomis valymo priemonėmis.
Siūlome profesionalios paskirties švaros bei higienos produktus verslui, mūsų veikla apima įvairias verslo sritis: HORECA, valymo paslaugų, gamybos ir kt. sritis.

Technikas - vairuotojas
Technikui - VAIRUOTOJUI (-EI)

DARBO APRAŠYMAS

Prekių pristatymas Vilniuje bei kt Lietuvos miestuose;

Sandelio tvarkos palaikymas;

Prekių priėmimas, tikrinimas, iškrovimas, pakrovimas;

Užsakymų surinkimas (skaičiavimas);

Dozatorių/laikiklių montavimas.

MES SIŪLOME
Įdomų ir atsakingą darbą;
Mokymus ir galimybę tobulėti;
Geras darbo sąlygas;
Draugišką kolektyvą ir jo patirtį bei pagalbą.

CV SU NUOTRAUKA PRAŠOME SIŲSTI EL. PAŠTU:

Tel.: 85 2736923
URL: www.higienaverslui.lt

Apie darbo pasiūlymą:

POZICIJOS REIKALAVIMAI

Tvarkingumas, sąžiningumas, atsakingumas;
Organizuotumas, iniciatyvumas;
Domėjimasis technika;
Vairuotojo pažymėjimas, ne mažiau 3 metų vairavimo patirtis.

Contact phone number: 2736923

HIGIENA VERSLUI - pagrindinė mūsų veikla prekyba profesionaliomis valymo priemonėmis.

More job adverts >>
This job advert has expired 2018-09-23 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...