Vestroidas

Vestroidas, UAB

Darbas po Europą kadencijomis / Требуется водитель Се

Atlyginimas atskaičius mokesčius1900―2100 €
Skelbimas galioja iki:2017-03-31
Įmonės veiklos sritis:Logistika
Darbo pobūdis:Darbas Europoje, kadencijomis po 6 sav. Kryptys: 1)Anglija - Benelux - Vokietija. 2) Vokietija - Šveicarija.
Alga iš karto po reiso. Mokama už kalendorines dienas. Reikalinga vairuotojo patirtis nuo 1 metų. Centrinis ofisas Vilniuje, Eišiškių pl. 28.
Bazė - Šiauliuose.

Atnaujintas auto parkas - vilkikai - DAF 105 euro 5, SCANIA nauji Euro 6, pilna įranga, užuolaidiniai tentai. Keitimai vykdomi įmonės transportu.
Nedidelis kolektyvas.

Вы получаете: стабильную зарплату полный соц пакет грузовик DAF Euro 5, Scania Euro 6 Зарплата: GB- DE: 1900-2000€ DE-CH: 2000-2100€

Tel: +37069835323 Jūratė arba +37068645971 Mindaugas
Reikalavimai
Patirtis nuo 1 metų, Punktualumas, atsakingumas, sąžingumas. Kvalifikacijos patvirtinimas (95kodas)
Reikiama patirtis nuo 1 metų
Atlyginimas nuo 60 € per dieną
Mokami priedai už produktybų darbą.

 Centrinis ofisas Vilniuje, bazė Šiauliuose. Kontaktinis tel. +37069835323 Jūratė
+37061571482  Marius
Kontaktinis telefonas: +37069835323
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2017-03-31 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...