AAS "BTA Baltic Insurance Company" filialas Lietuvoje

Telemarketingo specialistas Vilniuje

Advert is valid until:2015-01-17
Company activity field:Services
Job description:Darbo pobūdis:
-BTA paslaugų pristatymas ir pardavimas telefonu;
-klientų konsultavimas telefonu draudimo klausimais;
-draudimo sutarčių sudarymas ir administravimas, ataskaitų sudarymas.
Reikalavimai:
-pageidaujamas aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas (-ė));
-puikiai mokėti lietuvių kalbą, geros rusų ir anglų kalbų žinios;
-geri pardavimo ir bendravimo sugebėjimai;
-galimybė dirbti pagal slenkantį darbo grafiką.
Privalumai:
-patirtis aptarnaujant klientus telefonu, aktyvių pardavimų ir/ar draudimo patirtis.
Mes jums siūlome:
-konkurencingą atlyginimo sistemą;
-profesinio tobulėjimo galimybes;
-geras darbo sąlygas;
-prisijungti prie draugiško kolektyvo.
Contact phone number: 5 2102692
More job adverts >>
This job advert has expired 2015-01-17 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...