MB Įdarbink draugą

TECHNINIO APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė)

Skelbimas galioja iki:2015-06-26
Įmonės veiklos sritis:IT
Darbo pobūdis:Jei ši karjeros galimybė neaktuali Jums, paskatinkite ją įvertinti reikalavimus atitinkančius draugus. Vienam iš jų įsidarbinus pagal Jūsų rekomendaciją, gaukite 300€ apdovanojimą. Plačiau: www.jobrely.com
  • Unix/Linux sistemų monitoringas ir gedimų šalinimas;
  • klientų aptarnavimas telefonu, el. paštu, nuotoliniu būdu;
  • incidentų ir problemų valdymas;
  • darbo laikas nuo 7 val. iki 19 val. slenkančiu darbo grafiku po 8 darbo valandas.
Reikalavimai darbuotojui:
  • aukštasis išsilavinimas (techninės krypties mokslai);
  • bendras supratimas apie Unix/Linux operacines sistemas;
  • geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • rusų kalbos žinias vertintumėme kaip privalumą;
  • žingeidumas ir gebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją.
Įmonė siūlo:Rekomenduokite, sužinokite daugiau per MŪSŲ PUSLAPĮ:
Tik asmenys, kandidatavę ar rekomendavę per JobRely puslapį, pretenduoja į 300€
apdovanojimą.

Kontaktinis telefonas:
MB Įdarbink draugą http://jobrely.com/

JobRely - darbuotojų paieškos platforma, paremta rekomendacijomis. Skatiname savo vartotojus rekomenduoti atviras darbo pozicijas savo kolegoms, draugams, pažįstamiems specialistams arba aplikuoti patiems ir už tai gauti įmonės nustatytą apdovanojimą.
Rekomenduodamas savo draugus ir pažįstamus Tu gali padėti Jiems siekti karjeros aukštumų. Jei draugas profesinėje veikloje nejuda pirmyn, nors nusipelnė didesnio atlyginimo ir yra pasiruošęs naujiems iššūkiams bei didesnėms atsakomybėms, tačiau neieško naujo darbo, tik Tavo dėka Jis gali atrasti naujas galimybes ir žengti į priekį. Naudodamasis mūsų paslaugomis, turi galimybę savo draugams padėti įvertinti naujas karjeros galimybes, taip pastūmėdamas Juos tobulėti. Sėkmės atveju atsiskaitome su Tavimi įmonės pasiūlytu finansiniu atlygiu. Visos šalys laimi!
Daugiau informacijos: www.jobrely.com
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2015-06-26 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...