EKO2ŠILUMA

EKO2ŠILUMA, Private limited liability company

Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų pardavimų vadybininkas Vilniaus regione

Advert is valid until:2017-10-15
Company activity field:Trade
Job description:UAB "EKO2ŠILUMA" - oficialusis MITSUBISHI ELECTRIC atstovas Lietuvoje. Mūsų veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba aukščiausios klasės rinkoje šilumos siurbliais, kondicionieriais, rekuperacinėmis sistemomis bei kitais produktais.

Šiuo metu ieškome pardavimų vadybininko (-ės), kurio darbo pobūdis būtų:
  • klientų, montuotojų, partnerių atstovų konsultavimas;
  • komercinių pasiūlymų, sutarčių, PVM sąskaitų faktūrų, garantinių raštų rengimas,
  • įrangos montavimo sąlygų įvertinimas objekte;
  • dalyvavimas parodose, įmonės bei tiekėjo rengiamuose seminaruose;
  • kiti darbai.

Requirements for employee:Reikalavimai:
- komunikabilumas, atsakingumas;
- darbas kompiuteriu, vairavimo patirtis;
- anglų k., rusų k.
Benefits:Atsinaujinančios energijos sistemų, santechnikos, elektros žinios ir darbo patirtis (ar bent jau išsilavinimas) paminėtose srityse būtų didelis privalumas.
Company offers:Siūlome:
- laiku mokamą atlyginimą (sutartinį, priklausomai nuo patirties), priedus nuo pardavimų, visas socialines garantijas;
- darbui reikalingas priemones, pilnai įrengtą darbo vietą, įmonės automobilį.
Contact phone number: 8 37 350075
More job adverts >>
This job advert has expired 2017-10-15 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...