ATHLETIC CITY

ATHLETIC CITY, Private limited liability company

Salės trenerio darbas The Royal Athletic Club

Advert is valid until:2016-11-25
Company activity field:Services
Job description:Sporto klubas "The Royal Athletic Club" esantis M.K.Čiurllionio g 84A, Vilniuje, nuolatiniam darbuo ieško salės trenerio.
Darbo pobūdis;
-Salės priežiūra;
-Klientų konsultacija;
-Įvadinio instruktažo vedimas naujokams;
-Individualių treniruočių programų sudarymas.

Mes Jums siūlome:
-Įdomų ir perspektyvų darbą draugiškame kolektyve;
-Galimybę tobulinti profesines žinias bei įgūdžius.

Atlyginimas:
Nuo 300 iki 600 eurų į rankas.

Savo gyvenimo aprašymą su nuotrauka prašome siųsti el.paštu: ***.

Gyvenimo aprašymai bus peržiūrimi tik su nuotraukomis.
Requirements for employee:Reikalavimai:
-Išsilavinimas kūno kultūros/sporto srityje;
-Domėtis sveika gyvensena, sportu;
-Išmanyti apie papildus, mitybą;
-Patirtis sudarinėjant individualias treniruočių programas;
-Puikūs bendravimo įgūdžiai;
-Lankstumas;
-Sąžiningumas;
-Iniciatyvumas;
-Darbštumas;
-Stipri motyvacija;
-Siekis padėti žmonėms pasiekti jų užsibrėtų tikslų.
Benefits:
Company offers:Puikias darbo sąlygas!
Šaunų, jaunatvišką, pačių geriausių rezultatų siekiantį kolektyvą!
Visuomet laiku mokamą atlyginimą.
Contact phone number: 861111995
More job adverts >>
This job advert has expired 2016-11-25 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...