Transmėja

Transmėja, Private limited liability company

Programuotojas JavaScript

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 1000 €
Advert is valid until:2019-03-18
Job description:Darbo aprašymasMes tikimės, kad Jūs:

nebijote tokių žodžių kaip: JavaScript, Ajax, Rest, JSON;
turite patirties dirbant su HTML, JavaScript, CSS;
esate įgyvendinęs bent vieną projektą naudojant JavaScript karkasą (Angular, ReactJS ir pan., geriausiu atveju Meteor);
esate dirbę su Node.JS mokate naudotis kodo versijavimo įrankiais (git);
sugebate dirbti tiek Windows, tiek Linux aplinkoje;
esate organizuotas ir mokate savarankiškai valdyti savo darbo laiką derinant jį su rezultatais.

Privalumai:

ilgametė programavimo patirtis naudojant JavaScript karkasus;
domitės naujomis programavimo tendencijomis bei trokštate tobulėti.
ReikalavimaiTrijų ir daugiau metų programavimo patirtis;
JavaScript programavimo žinios;
komandinio darbo patirtis;
geros anglų kalbos žinios ( raštu, žodžiu);
komunikabilumas.
Įmonė siūloMes jums siūlome darbą profesionalų komandoje;
patirtį įgyvendinant sudėtingus, didelius ir įdomius projektus;
įgyvendinant projektus naudoti naujausius patikimus sprendimus.

Telefonas pasiteiravimui: +37041383149 Evaldas

Contact phone number: 863206567
Transmėja http://transmeja.lt

Tarptautinių krovinių pervežimo įmonė TRANSMĖJA - toliau plečia savo veiklą ir kviečia kompetencijų nestingančius savo sričių profesionalus prisijungti prie mūsų darbuotojų kolektyvo, išnaudojant visą turimą potencialą ir kuriant pridėtinę vertę įmonėje.
More job adverts >>
This job advert has expired 2019-03-18 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...