Verslo projektu valdymas, Private limited liability company

PARDAVIMŲ VADYBININKUI (-EI)

Advert is valid until:2018-06-29
Company activity field:Trade
Job description:PARDAVIMŲ VADYBININKUI (-EI)
SIŪLOME DARBĄ
AKTYVIŲ PARDAVIMŲ VADYBININKUI (-EI)
(švaros higienos prekės profesionalams bei paslaugos)

DARBO APRAŠYMAS

Esamų klientų ryšių palaikymas, konsultavimas, pardavimų didinimas;
Aktyvi naujų klientų paieška;
Sutarčių sudarymas, atsiskaitymų kontrolė;
Užduočių vykdymas, pardavimo ataskaitų rengimas, informacijos rinkimas, analizė.

CV SU NUOTRAUKA IR MOTYVACINIU LAIŠKU PRAŠOME SIŲSTI EL. PAŠTU:

Tel.: 85 2736923, 37061484489
higiena-verslui.lt
Requirements for employee:POZICIJOS REIKALAVIMAI

- Aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas;
- patirtis pardavimų srityje;
- organizuotumas, kūrybiškumas ir vidinė motyvacija;
- geri derybiniai ir bendravimo įgūdžiai;
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- anglų, rusų kalbos žinios būtų privalumas;
- vairuotojo pažymėjimas.

Company offers:MES SIŪLOME

Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
Dinamišką darbą įdomioje srityje;
Mokymus ir galimybę tobulėti;
Draugišką kolektyvą, karjeros galimybes.
Contact phone number: 852736923

HIGIENA VERSLUI - pagrindinė mūsų veikla prekyba profesionaliomis valymo priemonėmis.
Siūlome profesionalios paskirties švaros bei higienos produktus verslui, mūsų veikla apima įvairias verslo sritis: HORECA, valymo paslaugų, gamybos ir kt. sritis.

More job adverts >>
This job advert has expired 2018-06-29 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...