City - Line LT

City - Line LT, Private limited liability company

Pagalbinis darbininkas oro kondicionavimo srityje

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 500 €
Advert is valid until:2018-07-06
Company activity field:Construction, real estate
Job description:Ieškomas pagalbinis darbininkas oro kondicionavimo srityje Vilniuje

Darbo pobūdis:

• Pagalba oro kondicionierių montuotojui-specialistui oro kondicionierių įrengime, aptarnavime ir remonte.

Reikalavimai:

• Pirmenybė teikiama panašios darbo patirties turintiems montavimo specialistams.

Siūlomas darbas nėra terminuotas.
Atlyginimo dydis nuo 500 Eur (atskaičius mokesčius) -  tiesiogiai priklausantis nuo darbo rezultatų ir atliktų darbų kiekio.

UAB City-Line LT
Kuršių g.2A,
Vilnius

Apie įmonę: specdarbai.lt
CV siųskite el.p: ***
City - Line LT http://www.cityline.lt

UAB "City-Line LT" užsiima oro kondicionavimu-vėdinimu-Šildymu, dirbame 2006 metų, visada laukiame atsakingų, kompetetingų žmonių, kuriems siūlome galimybę dirbti savarankiškai, draugišką kolektyvą ir Jūsų pastangas bei sugebėjimus atitinkantį atlyginimą.
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-07-06 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...