Lietuvos geležinkeliai

Lietuvos geležinkeliai, Public limited liability company

MECHANIZMŲ PRIEŽIŪROS GRUPĖS MEISTRAS (-Ė)

Advert is valid until:2018-02-25
Company activity field:Logistics
Job description:Pagrindinės atsakomybės:
•užtikrinti atliekamų darbų kokybę ir operatyvumą;
•organizuoti ir kontroliuoti mechanizmų priežiūros grupės darbuotojų saugų darbą;
•kontroliuoti krovos įrenginių ir kitų mechanizmų aprūpinimą atsarginėmis dalimis;
•tvarkyti remonto ir aptarnavimo paslaugų apskaitą, rengti reikalingas ataskaitas, defektinius, priėmimo ir perdavimo aktus bei kitą dokumentaciją;
•analizuoti remonto įrenginių nusidėvėjimo priežastis, jų atnaujinimo galimybes;
•atlikti smulkius mechanizmų remonto darbus.

Reikalavimai:
•profesinis išsilavinimas (pageidautina autotransporto, inžinerijos srityse);
•ne mažesnė nei 3 metų panašaus darbo patirtis (geležinkelių transporto srityje būtų privalumas);
•mechanizmų konstrukcijos ir sandaros išmanymas;
•gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje;
•organizuotumas ir iniciatyvumas;
•sklandi lietuvių kalba, geras rusų kalbos mokėjimas.

Mes siūlome:
•tapti vienos didžiausių bendrovių komandos dalimi;
•dinamišką darbą pokyčių laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie bendrovės veiklos gerinimo;
•profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę, dalyvavimą įvairių projektų įgyvendinime, saviraiškos galimybes;
•komandos atmosferą, asmeninį ir profesinį tobulėjimą, mokymus ir kvalifikacijos kėlimą.

Darbo vieta: Panerių g. 56, Vilnius

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Atranką pradėsime vykdyti anksčiau nei baigsis skelbimo galiojimo laikas. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

Lietuvos geležinkeliai http://www.litrail.lt

AB „Lietuvos geležinkeliai" – didžiausia Lietuvos transporto sektoriaus įmonė ir viena moderniausių geležinkelio įmonių visoje Rytų ir Centrinėje Europoje. Bendrovės grupėje dirba apie 10 tūkst. darbuotojų.
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-02-25 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...