Mediafon

Mediafon, Private limited liability company

KLIENTŲ SKAMBUČIŲ APTARNAVIMO SPECIALISTĖ (-AS) (lankstus darbo grafikas)

Advert is valid until:2016-06-03
Company activity field:IT
Job description:Darbo pobūdis
Klientų skambučių aptarnavimo specialistas dirba įmonės skambučių centre ir teikia klientams informaciją telefonu apie teikiamas paslaugas bei padeda operatyviai spręsti iškylančias problemas.

Reikalavimai
• Aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutiniųjų kursų, tęstinių ar neakivaizdinių studijų studentas);
• Patirtis klientų aptarnavimo srityje - privalumas;
• BŪTINOS geros šnekamosios anglų ir rusų kalbos žinios;
• Kantrumas ir gebėjimas išklausyti, atsparumas stresinėms situacijoms.

Mes jums siūlome
• Draugišką kolektyvą ir geras darbo sąlygas;
• Galimybę derinti darbą su studijomis (darbas dienos metu slenkančiu grafiku, arba vakare - nuo 19 iki 24 val.);
• Mokymus.
Contact phone number: 852390901
Mediafon http://www.mediafon.lt

Teikiame paslaugas daugiau nei 100 mobiliojo ir fiksuotojo ryšio tiekėjų. Esame pirmieji padidinto tarifo paslaugų tiekėjai Lietuvoje.
Didžioji dalis sukuriamų paslaugų eksportuojama į užsienį. Mūsų darbo geografija labai plati - Europa, Azija, Centrinė ir Pietų Amerika, Afrika. Administruojame numerio perkėlimo paslaugą Azerbaidžane, Moldovoje, Tunise ir Rusijoje.

Dar keli faktai apie mus:

-Esame 2013 m. bronzinio Stewe Award laimėtoja tarptautinio verslo apdovanojimuose "Metų bendrovės“ telekomunikacijų sektoriuje.
-Kreditų biuro Creditinfo duomenimis esame tarp 4% aukščiausią mokumo reitingą turinčių Lietuvos įmonių.
-Mums suteiktas CrefoCert STABILUS patvirtinimas, jog Mediafon daugiau kaip vienerius metus yra moki ir geros ekonominės būklės įmonė.
-Esame koncerno „MG Baltic" įmonė.

Didžiausia mūsų vertybė – kolektyvas, kuris kuria, parduoda, serga už kompaniją, siekia tikslų ir įgyvendina iššūkius. Mes žinome, kad verslą darome mes, o ne įrenginiai ar programos.

Kolektyve dirba apie 70 žmonių ir toliau sparčiai augame.
More job adverts >>
This job advert has expired 2016-06-03 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...