ORANGE STYLE

ORANGE STYLE, Private limited liability company

Kelionių konsultantas

Atlyginimas atskaičius mokesčius500―1000 €
Advert is valid until:2018-06-15
Company activity field:Other activity
Job description:Darbo pobūdis
Informacijos apie įmonės produktus (turistines keliones) teikimas telefonu
Konsultavimas turistinių kelionių klausimais, užsakymų priėmimas ir registravimas telefonu
Aktyvus kelionių pardavimas telefonu esamiems klientams

Reikalavimai
Komunikabilumas ir atsakingumas
Mokėjimas užmegzti ir palaikyti dialogą, aiškiai dėstyti mintis bei būti įtaigiu

Mes jums siūlome
Fiksuotą atlyginimą už atliktus skambučius klientams
Motyvuojančius papildomus priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų
Lankstų darbo grafiką: galimybę dirbti pilną arba nepilną darbo dieną biure arba namuose.

Atlyginimas - 500–1000 Eur, priklauso nuo rezultatų, su perspektyva didėti

Contact phone number: +370 699 77901

Kelionių konsultantai, kelionių agentūra
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-06-15 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...