Kilobaitas
UAB „Kilobaitas" vienas iš ilgiausiai veikiančių kompiuterinės ir skaitmeninės technikos prekybos tinklų Lietuvoje.

Kilobaitas, Private limited liability company

IT technikos pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė)

Advert is valid until:2019-11-30
Company activity field:IT
Job description:Darbo pobūdis IT technikos produktų pardavimas;
Profesionalus ir dėmesingas klientų aptarnavimas;
Darbas kasos aparatu, apskaitos programa, lizingo sutarčių sudarymas, saskaitų faktūrų išrašymas,
Produktų paruošimas pardavimui: produktų išpakavimas, ženklinimas, aprašymų spausdinimas, ekspozicijos pildymas;
Parduotuvės salės priežūra, pasiruošimas akcijoms, tvarkos palaikymas;
Darbas pilną darbo dieną.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Requirements for employee:Reikalavimai Noras dirbti pardavimuose ir tobulėti šiuolaikinės technikos srityje;
Pozityvus požiūris į darbą ir komandą;
Pardavimo patirtis IT technikos srityje - privalumas;
Domėjimasis prekių techninėmis charakteristikomis, naujovėmis;
Gebėjimas lengvai užmegzti naujus ryšius kuriant ilgalaikę partnerystę;
Greita orientacija, lankstumas.
Company offers:Mes jums siūlome Įdomų ir aktyvų darbą šiuolaikiškoje, ilgametę patirtį turinčioje įmonėje;
Nuolaidas įsigyjant įmonės produkciją;
Fiksuotą, laiku mokamą atlygį + patrauklią motyvacinę sistemą
Contact phone number: 862918743
Kilobaitas http://www.kilobaitas.lt

More job adverts >>
This job advert has expired 2019-11-30 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...