LOGISTIKOS INOVACIJOS

LOGISTIKOS INOVACIJOS, UAB

Human Resources and Talent Acquisition Manager/Žmogiškųjų išteklių ir atrankų specialistas

Skelbimas galioja iki:2016-03-06
Įmonės veiklos sritis:IT
Darbo pobūdis:- Darbo skelbimų publikavimas internete, spaudoje ir kituose paieškos kanaluose;
- aktyvi kandidatų paieška, atranka, kandidatų įvertinimas;
- duomenų bazių administravimas;
- įmonės personalo duomenų tvarkymas, darbuotojų įdarbinimo, išdarbinimo procedūrų vykdymas;
- vidinės komunikacijos sistemų palaikymas ir tobulinimas
Reikalavimai darbuotojui:- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
Privalumai:- Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
- personalo administravimo, paieškos ir atrankos patirtis
- gebėjimas dirbti komandoje;
- geri anglų ir/arba rusų kalbų įgūdžiai;
- geri tarpasmeninio bendravimo įgūdžiai, komunikabilumas, kruopštumas, analitinis mąstymas, greita orientacija, imlumas, iniciatyvumas, pozityvumas.
Įmonė siūlo:- Profesinio tobulėjimo galimybes;
- Puikias karjeros galimybes;
- atlyginimą priklausantį nuo rezultatų, atitinkantį Jūsų žinias ir patirtį.
Kontaktinis telefonas: 8 609 18738
LOGISTIKOS INOVACIJOS http://https://miomobilekiosk.wordpress.com

Hello! I am MIO Mobile Kiosk. I bring Your desires to You!

I am new generation Mobile Retail Platform opening up new locations and opportunities for businesses.

I am willing to hear from You my Master!
Your wish is my command!
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2016-03-06 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...