TVPlay Home

TVPlay Home, UAB

DATA ANALYST

Skelbimas galioja iki:2019-03-25
Darbo pobūdis:JOB DESCRIPTION:We are looking for a Data Analyst to join our rapidly growing team!

MAIN RESPONSIBILITIES:

  • Collecting and interpreting data from various internal systems (data is related to sales, call centre and customer lifecycle processes);
  • Identifying patterns and trends in data sets;
  • Reporting the results back to the relevant members of the business;
  • Defining new data collection and analysis processes;
  • Creating data dashboards, graphs and visualisations;
  • Monitoring and auditing data quality;
  • Designing and carrying out customer surveys and analyse survey data.
Reikalavimai darbuotojui:
REQUIREMENTS:
  • Experienced Excel user;
  • Good English skills;
  • Macros, VBA; Tableau software knowledge is a plus;
  • An analytical mind and inclination for problem-solving.
Įmonė siūlo:WE OFFER:
  • Supportive, dynamic and challenging work environment in our great new office;
  • Friendly and positive young team;
  • Office perks and company events (see more here: www.instagram.com/tvplay_home_lietuva/ and here: www.linkedin.com/company/viasat-lietuva/).
Kontaktinis telefonas: +370 652 61473
TVPlay Home http://www.tvplayhome.lt

TVPlay Home (anksčiau Viasat) – tai energinga, kūrybiška ir drąsiai priimanti iššūkius komanda.

Mus kasdien darbui uždega vienas bendras tikslas: įkvėpti ne tik savo klientus, bet ir darbuotojus. Todėl kiekvienam suteikiame visas galimybes tobulėti ir augti, motyvuojame įvairiomis kelionėmis, renginiais bei bendromis komandinėmis veiklomis. Mūsų vadovų komanda tiki, jog laimingi žmonės pasiekia geresnių rezultatų! :).

Būdama didžiausia skaitmeninės palydovinės televizijos operatore Baltijos regione TVPlay Home siūlo rinktinį bei visame pasaulyje pripažintą turinį, kad televizijos žiūrėjimas suteiktų dar daugiau malonumo.

Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad Jūsų CV, pasibaigus atrankos projektui, bus saugomas mūsų vidinėje duomenų bazėje 1 metus su tikslu pasiūlyti dalyvauti kituose atrankos projektuose. Bet kokia pateikta asmeninė informacija bus laikoma konfidencialia. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis ar apriboti jų platinimą Kitu atveju, jei nesutinkate su aukščiau pateiktomis sąlygomis ir garantijomis, rekomenduojame CV nesiųsti.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2019-03-25 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...