"Teisės ir finansu sprendimai"

"Teisės ir finansu sprendimai", Private limited liability company

Buhalterio padėjėja (-as)

Advert is valid until:2017-01-31
Company activity field:Finance
Job description:Neseniai baigei finansų studijas, esi protingas ir žingeidus, apskaita yra tai, su kuo tikrai nori susieti savo karjerą, bet dar neturi patirties? - Ateik pas mus! Pažadame daug darbo, bet kartu ir daug galimybių. Išmokysime visko, ką žinome patys ir per trumpą laiką tapsi savo srities žinovu!

Reikalavimai:
  • bendravimo įgūdžiai;
  • dalykinė išvaizda;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • studijų balų vidurkis ne mažesnis kaip 8 balai;
  • rusų ar kt. kalbų žinios būtų privalumas.
Mes Jums siūlome:
  • atlyginimą + neriboto dydžio priedus pagal Jūsų įdėtas pastangas, visas socialines garantijas;
  • galimybę realizuoti iniciatyvias idėjas ir sprendimus;
  • draugišką ir palaikantį kolektyvą;
  • geras darbo sąlygas Vilniaus centre, Konstitucijos pr. 12.
  • galimybė dirbti pusę etato;
  • galimybė dirbti vakarais.
Darbo pobūdis:

  • pirminių dokumentų apskaita apskaitos programoje STEKAS;
  • klientų konsultavimas apskaitos ir mokesčių klausimais, žodžiu, telefonu, susitikus;
  • deklaracijų rengimas ir teikimas atitinkamoms institucijoms.

Contact phone number: 868231865
More job adverts >>
This job advert has expired 2017-01-31 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...