Būsto harmonija

Būsto harmonija, Private limited liability company

Baldų dizaineris Vilniuje

Advert is valid until:2018-12-14
Job description:Darbo pobūdis:
  • baldų projektavimas, baldų išdėstymas patalpose, interjero vizualizacijų kūrimas,
  • bendravimas su klientais- poreikių išsiaiškinimas, kliento supažindinimas su gaminama ir importuojama produkcija
  • nestandartinių gaminių projektavimas, jų ruošimas gamybai
  • baldų pasiūlymų ruošimas
  • vykimas į objektus
  • klientų paieška

Reikalavimai:
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai- geri įgūdžiai su AutoCAD, SketchUp
  • patirtis baldų projektavime, interjero vizualizacijų kūrime- būtų privalumas
  • vairuotojo teises
  • kalbos - anglų kalba, rusų kalba
  • gebėjimas bendrauti su klientais
  • esi norintis tobulėti žmogus
  • komunikabilumas, atsakingumas, kruopštumas, kūrybiškumas;
  • gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Siūlome:
  • atsakingą, kūrybišką bei savarankišką darbą
  • darbas baldų salone Vilniuje ir ergonomiška darbo vieta
  • profesinio tobulėjimo galimybes, mokymai ir kompetencijos kėlimo galimybės
  • darbą su įdomiais ir dideliais projektais;
  • visas reikiamas priemones ir pagalbą siekiant užsibrėžtų tikslų.
Contact phone number: 861477257
Būsto harmonija http://www.bustoharmonija.lt

Vidaus patalpų dizainas, projektavimas.Baldai, interjero, biuro aksesuarai - didmeninė ir mažmeninė prekyba.
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-12-14 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...