Žibinto Servisas

Žibinto Servisas, UAB

Automobilių meistras - priėmėjas

Skelbimas galioja iki:2018-04-11
Įmonės veiklos sritis:Paslaugos
Darbo pobūdis:Šiuo metu ieškome atsakingo automobilių serviso meistro - priėmėjo, turinčio analogiško darbo patirties.
  • Vadovavimas automobilių serviso veiklai;
  • Automobilių remonto darbo organizavimas;
  • Serviso veiklos kontrolė;
  • Kontaktavimas su esamais klientais, jų konsultavimas;
  • Remonto darbų skirstymas;
  • Klientų aptarnavimo ir darbų atlikimo kokybės užtikrinimas, vadovaujantis keliamais gamintojo standartais;
  • Darbų kokybės kontrolės ir padalinio veiklos efektyvumą didinančių pokyčių inicijavimas.
Reikalavimai darbuotojui:
  • Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas;
  • Autoserviso meistro patirtis;
  • Gebėjimas bendrauti su klientais;
  • Atsakingumas, sąžiningumas, komunikabilumas;
  • Gebėjimas planuoti, organizuoti serviso komandos darbą ir kontroliuoti kokybę;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Techninės anglų kalbos žinios;
  • Komunikabilumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Aukšta asmeninė ir profesinė motyvacija.
Įmonė siūlo:
  • Nuolatinį darbą;
  • Laiku mokamą darbo užmokestį ir visas soc. garantijas;
  • Galimybę realizuoti asmeninį potencialą;
  • Patogų darbo grafiką;
  • Reikalingas darbo priemones.
Kontaktinis telefonas: 863800268
Žibinto Servisas http://www.zibintas.lt

UAB "Žibinto servisas" - tai įmonė, veikianti nuo 1978 metų, teikianti automobilių remonto, kėbulų remonto ir dažymo, automobilių švaros paslaugas ir kitą platų paslaugų spektrą.
Aptarnaujame visų markių bei modelių benzininius ir dyzelinius automobilius, tai pat elektra varomus automobilius. Šiuo metu įmonėje dirba virš 50 apdraustų, kvalifikuotų specialistų, kurie nuolat gilina savo žinias mokymuose, seminaruose, stažuotėse.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2018-04-11 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...