Amber team

Amber team, UAB

AUTOKRAUTUVO VAIRUOTOJO (DUJINIS, DYZELINIS)

Atlyginimas atskaičius mokesčius500 €
Skelbimas galioja iki:2017-03-07
Įmonės veiklos sritis:Gamyba
Darbo pobūdis:Ieškome autokrautuvo vairuojo su patirtimi Žemuosiuose Paneriuose nuolatiniam darbui.

- Pakrovimo, iškrovimo, transportavimo darbai;
- Negabaritinių krovinių krovimas;
- Sandėliavimo darbai;
- Darbo vietos švaros palaikymas.

Dėl platesnės informacijos kreiptis telefonu: 86 9681108
Reikalavimai darbuotojui:- Galiojantis krautuvo pažymėjimas;
- Atsakingas požiūris į darbą;
- REALI patirtis vairuojant autokrautuvą;
- Pastovumas ir sąžiningumas.
Įmonė siūlo:- Motyvuojantį atlyginimą 500 eur. "į rankas";
- Nuolatinį darbą:
- Laiku mokamą atlyginimą;
- Draugišką kolektyvą;
- Darbą nuo pirmadienio iki penktadienio (8-17 val.).
Kontaktinis telefonas: +370 69681108
Amber team http://www.amberstaff.com

Amber Staff sudaro profesionalų komanda, kurios pagrindinė užduotis yra padėti didinti Jūsų verslo efektyvumą sukuriant lanksčius personalo sprendimus.
Mūsų siūlomi personalo sprendimai suteiks Jūsų verslui lankstumo sparčiai kintant situacijai rinkoje ir padės surasti bei atrinkti skirtingų profilių specialistus Jūsų įmonei.
Daugiau darbo skelbimų rasite: https://www.facebook.com/Amberstaffdarbas
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2017-03-07 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...