MUSĖ MAIŠĖ, VŠĮ

AUKLĖTOJOS PADĖJĖJAS

Skelbimas galioja iki:2015-11-04
Įmonės veiklos sritis:Kita veikla
Darbo pobūdis:Siūlome auklėtojos padėjėjos darbą Vilniuje
Šiuo metu ieškome patyrusios auklėtojos padėjėjos dirbti naujai įkurtame vaikų darželyje „Ademilis“ įsikūrusiam Žvėryne.

Darbo pobūdis:

• Tvarkos ir švaros palaikymas darželyje ir jo aplinkoje
• Pagalba auklėtojoms prižiūrint vaikučius
• Darbo 1 etatu.

Reikalavimai:

• Darbštumas, tvarkingumas, iniciatyvumas
• Sąžiningumas, pareigingumas, punktualumas
• Meilė vaikams, kantrybė ir pozityvumas
• Patirtis prižiūrint, dirbant su ikimokyklinio amžiaus vaikais (privalumas)

Mes siūlome:

• Darbas pilnu etatu su neterminuota darbo sutartimi
• Visos socialinės garantijos
• Laiku mokamas atlyginimas
• Už nepriekaištingą darbą taikomos motyvacinės priemonės
• Darbas draugiškame ir puikiame kolektyve
• Tobulėjimo galimybės

Kontaktinis telefonas: 867834310

Privatus darželis, ikimokyklinis ir priešmokyklinis vaikų ugdymas
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2015-11-04 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...