Vaikų ateitis

Vaikų ateitis, VŠĮ

Auklėtojos asistentė

Skelbimas galioja iki:2017-04-30
Įmonės veiklos sritis:Paslaugos
Darbo pobūdis:Šiuo metu ieškome auklėtojos asistenttės dirbti Pono Karlsono darželyje.

Darbo pobūdis:
Darbas su vaikais nuo 2 m. iki 3 m.
Vaikų priežiūra, ugdymo planų rašymas, teminių užsiėmimų bei kitų veiklų organizavimas vaikams, švaros palaikymas grupėje, bendravimas su tėvais.
Reikalavimai darbuotojui:Pageidaujame, kad Jūs:
o esate energinga, iniciatyvi, linksma ir atsakinga,
o mylite vaikus ir sugebate juos sudominti,
o turite patirtį ugdant ikimokyklinio amžiaus vaikus,
o turite ikimokyklinio ugdymo pedagogo išsilavinimą,
o būtumėte komunikabili, tvarkinga, darbšti, sąžininga, pareiginga ir punktuali.

Jei manote, jog esate tinkama kandidatė šioms pareigoms užimti, labai kviečiame Jus prisijungti prie draugiškos ir įdomios Pono Karlsono komandos.
Įmonė siūlo:Mes siūlome:
* Laiku mokamą Jūsų darbą atitinkantį atlyginimą;
* Apmokamas atostogas;
* Lanksčias darbo valandas;
* Draugišką darbo atmosferą;
*Profesinį tobulėjimą.
Kontaktinis telefonas: +37067484482
Vaikų ateitis http://www.karlsonodarzelis.lt

Daugelis tėvų sako, kad Pono Karlsono darželis tikrai yra išskirtinis. Didžiausias išskirtinumas yra darbuotojų nuoširdume ir su meile naudojamu profesionalumu. Kai dirbi su širdimi ir meile, pamiršti, kad tai darbas, tai tampa gyvenimu. Karlsonas priima vaikučius nuo 1-erių metukų, kurie kartu su Karlsonu leidžiasi į savo pirmąją vaikystės kelionę: kartu žengia pirmuosius žingsnius, taria pirmuosius žodžius, mėgaujasi vaikystės džiaugsmais, pažįsta dar neištyrinėtas platybes bei jaučiasi laimingais ir mylimais! :)
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2017-04-30 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...