S&J Interna

S&J Interna, UAB

Apskaitininkė (-as)

Skelbimas galioja iki:2017-05-05
Įmonės veiklos sritis:Finansai
Darbo pobūdis:Buhalterija yra Jūsų pašaukimas? Sėkmingai baigėte mokslus, tačiau turite nedaug darbo patirties pagal specialybę arba dar nespėjote jos įgyti? Esate žingeidi, pozityvi asmenybė bei gebate sukurti ir palaikyti gerus santykius? Tuomet šis darbo skelbimas skirtas kaip tik Jums!

Šiuo metu „S&J Interna“ į savo komandą kviečia prisijungti

Apskaitininkę (-ą)

UAB „S&J Interna“ – kvalifikuotų buhalterinės apskaitos ir įmonių dokumentų administravimo paslaugų teikimo įmonė, virš dešimties metų aktyviai dirbanti su Lietuvos ir užsienio valstybių klientais. Daugiau informacijos apie įmonę: http://www.buhalterija.online/

Darbo vieta
Vilnius

Darbo laikas – visa darbo diena.

Darbo pobūdis

- Įmonės klientų pirminių buhalterinės apskaitos dokumentų tvarkymas;
- Darbas su buhalterinės apskaitos programomis – AGNUM ir B1;
- Ryšių palaikymas su klientais ir institucijomis;
- Pagalba buhalteriui, pavestų užduočių atlikimas kompetencijos ribose;

Reikalavimai

- Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas buhalterijos/ekonomikos/finansų srityje;
- Buhalterinės apskaitos pagrindų išmanymas;
- Darbo patirtis tvarkant pirminius buhalterinės apskaitos dokumentus – privalumas;
- Rusų kalbos žinios – BŪTINYBĖ, kitos užsienio kalbos būtų privalumas;
- Gebėjimas nusistatyti prioritetus ir greita orientacija dinamiškoje aplinkoje;
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;

Mes jums siūlome

- Profesinį tobulėjimą dinamiškoje verslo aplinkoje;
- Laiku mokamą atlyginimą, kurio dydis priklauso nuo turimos kvalifikacijos ir darbo rezultatų;
- Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas
Derybų klausimas

Jeigu susidomėjote siūlomomis pareigomis, savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką prašome siųsti el. paštu *** su nuoroda “Apskaitininkė (-as) 170405” iki 2017m. balandžio 30 d.

Informacija telefonu: +3706 99 192 75.

Atsiprašome, tačiau apie atrankos eigą bus informuojami tik pasirinkti kandidatai.

Kontaktinis telefonas: +37069919275
S&J Interna http://www.interna.lt

UAB „S&J Interna“ – kvalifikuotų buhalterinės apskaitos ir įmonių dokumentų administravimo paslaugų teikimo įmonė, virš dešimties metų aktyviai dirbanti su Lietuvos ir užsienio valstybių klientais.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2017-05-05 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...