MB "Įdarbink draugą"

Aktyvių pardavimų vadybininkas

Skelbimas galioja iki:2014-08-24
Įmonės veiklos sritis:IT
Darbo pobūdis:Sveikas(-a),

Ieškome mūsų komandai naujo kolegos ir norime Tavęs:) Gali mus vadinti startupu, mes save vadiname ambicinga nauja įmone. Ir norime, kad Tu būtum toks pats ambicingas ir išalkęs perduoti žinią įmonėms apie JobRely (Įdarbink draugą).
Reikalavimai darbuotojui:Iš tavęs, kaip B2B pardavėjo tikimės, kad:

Šaltųjų skambučių patirtis yra ir nebijai telefono,
Orientacija į rezultatą yra kraujyje,
Gebi dirbti individualiai,
Greitai mąstai,
Nori tobulėti!

Privalumai:Privalumai, kurie padės išsiskirti Tau:
Būsi atlikinėjęs aktyvius pardavimus B2B sektoriuje,
Darbas su CRM nėra Tau naujiena.
Įmonė siūlo:Siūlome bazinį atlygį ir bonusus nuo pasiektų rezultatų. Būdamas pardavėju sąlygas su mumis sulygsi! Darbas gali būti ir puse etato
Kontaktinis telefonas: 865766046
MB "Įdarbink draugą" http://www.jobrely.com

Mes skatiname mūsų vartotojus rekomenduoti atviras darbo pozicijas savo kolegoms, draugams, pažįstamiems specialistams. Priešingai nuo portalų, orientuotų į darbo ieškančiuosius, mes orientuojames į įmonių poreikį pasiekti pasyvius darbo rinkoje specialistus. Tam pasitelkiame mūsų partnerius - Jus
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2014-08-24 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...